ModaCanvas Hakkında

2012-09-05 01:02:00

 

Modacanvas.com size yüksek baskı ve en iyi malzeme kalitesiyle, birinci sınıf canvas tablo keyfi yaşatır. Kullanılan modern baskı yöntemi sayesinde fotoğraflarınız canvas tablo üzerinde doğal renk derinliği, yüksek ve canlı renk parlaklılığı ile basılır. Tarafımızca tercih edilen high-end baskı renklerinin tamamı yüksek pigment oluşumuna sahiptirler ve dijital baskı canvas tablo ürünlerinde genel olarak kullanılan su bazlı boyalardan farklı olarak Modacanvas.com ürünlerinde pigment bazlı boyalar kullanılır. Bu yüksek boya kalitesi ile Modacanvas.com canvas tabloları uzun ömürlü, ışığa ve dış etkenlere dayanıklı olurlar. Bu çok özel görsellerinizi birinci sınıf canvas tablo kalitesinde evinizin veya işyerlerinizin duvarlarında paylaşabilirsiniz.

 

Modacanvas, ofisinizin , evinizin veya işyerinizin duvarlarını kendi tarzınıza göre modern etmeniz için her dekorasyona, her mekana uygun modern tablolar yapmaktadır.. En kaliteli ve en iyi baskı tekniklerinin yanında en kaliteli malzemeler kullanılarak, el işçiliği ile üretilen tablolar, kullanıma hazır halde size teslim edilmektedir. 

 

Modacanvas.com’da , binlerce canvas tablo modellerini rahatlıkla bulabilirsiniz. Tablo üretiminde mükemmel kaliteden ödün vermeyen firmamız günlük 100-150 adet tabloyu tüm Türkiye ve Avrupa’ya adrese teslim etmektedir.

 

Modacanvas.com’da, canvas duvar tablolarının fiyatları için lütfen tıklayınız.

 

Modacanvas.com’da bulunan tüm görselleri sipariş üzerine tablo haline getirmekteyiz, yani hepsi elimizde mevcuttur.

Doğa ve şehir manzaralarından, Dünyaca ünlü sanatçıların eserlerine kadar birçok farklı kategoriden dilediğiniz canvas tabloyu seçebilir istediğiniz ölçülerde sipariş edebilirsiniz. 

Tablonuzu dilerseniz tek parça olarak, veya Parçalı Tablolar (Parçalı Tablolar) kategorisinden 3’lü veya 5’li tablo olarak seçebilir ve duvarlarınıza farklı bir boyut kazandırabilirsiniz.

 

Modacanvas.com modern duvar dekorasyon ürünlerine farklı bir boyut kazandırıyor. İmaj galeri sayfamızda binlerce duvar dekorasyon canvas tablo modelleri arasından dilediğiniz tabloyu seçebilirsiniz.

 

 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sevdiklerinize ilginç hediyeler sürprizler yapın.

Modacanvas.com’ da Anılarınız artık ölümsüzleşiyor.

Resimlerinizi tablo yapıyoruz.

 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Modacanvas’tan size ve sevdiklerinize özel en anlamlı hediyeler.

Resimlerinizi tablo yapıyoruz linkinden seçtiğiniz ölçüyü , bize gönderdiğiniz fotoğrafınızla tamamen bir sanat eserine dönüştürüyoruz.

 

Modacanvas.com siz değerli müşterilerine farklı hediye alternatiflerini bir araya getirerek sizi hediye arama derdinden kurtaran ve dolayısıyla zaman tasarrufu sağlayan, sektöründe güvenilir sanal alışveriş sitesidir. Yılbaşı hediyesi, sevgililer günü hediyesi, anneler günü hediyesi, babalar günü hediyesi gibi özel günlerde size ilginç bir alternatif sunarak  alabileceğiniz fiyatı en uygun ölçüdeki tabloyubulabilir, dolayısıyla site içerisinde kaybolmaz, alışverişinizi de kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

 

Size ürünlerimizi sadece satmakla kalmayıp, satış sonrasında karşılaştığınız her türlü sorun ve şikayetinizle ilgilenmeyi taahhüt ediyoruz. Biliyoruz ki internet ortamında alışveriş yapmak çoğu insanın endişe ile yaklaştığı bir konu olmakta ve güven eksikliği hissetmekte. Firma olarak amacımız gerekli altyapımız ve güvenliğimiz ile müşterilerimize rahat bir alışveriş imkanı sunmak ve akıllarındaki soru işaretlerini yüzlerinde birer gülümsemeye çevirmektir.

Ürünlerimiz sadece web sitemiz üzerinden satışa sunulduğu gibi, toplu alımlar veya özel  siparişleriniz ile ilgili görüşmek için bizimle direkt iletişime geçebilirsiniz. 

 

İyi alışverişler dileriz, modacanvas.com

0
0
0
Yorum Yaz