ModaCanvas Kalitesi

2012-09-05 01:09:00
ModaCanvas Kalitesi |  görsel 1

 

 

Canvas tablo, kanvas tablo,canvas tablolar, kanvastablolar,canvas resim,kanvas resim,parçalı canvas tablo gibi bir çok isimlede anılan canvas tabloların genel özelliği 400 gr pamuk astar kaplı tual bezinin üzerine baskı tekniği ile tablonun oluşturulmasıdır.

 

 

 

ÖZEL ÖLÇÜ VE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İRTİBATA GEÇİN

 

DUVARLARINIZA AYRI BİR RENK KATIN,SEVDİKLERİNİZE ÇOK ŞIK , ANLAMLI HEDİYELER GÖNDERİN.

Modacanvas markalı tablolar, uzman ekibimizin %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile üretilmektedir.Canvas Tabloların üretiminde kullandığımız makine ve sarf malzemeler Dünya markası HP tarafından üretilmekte ve ömür boyu solmama garantilidir. Canvas Tablo üretiminde mükemmel kaliteden ödün vermeyen firmamız günlük 50-100 adet tabloyu tüm Türkiye ve Avrupa’ya adrese teslim etmektedir. 

Canvas Tablolarda 400gr kalınlıkta %100 pamuk astarlı sanatsal artwork kanvas kumaş kullanılmaktadır. Sağlığa hiçbir zararlı madde içermez ve koku yapmaz

Canvas Tablolarda özel olarak kurutulmuş ağaçtan üretilen 3 cm kenar kalınlıkta şase kullanılmaktadır. Bu sayede kasnak zamanla eğilmez veya çatlama yapmaz her ortamda yıllarca kullanılabilir. Kanvas baskı ahşap kasnak üzerine gerilerek arkadan çakma sistemi ile tablo haline getirilir. Baskı görselin içindeki doku ile kenarlarda devam eder böylece dıştan çerçeveye gerek kalmadan modern ve dekoratif bir görünüm elde etmiş olursunuz.

 

 

 

0
0
0
Yorum Yaz