ModaCanvas Kişiye Özel

2012-09-05 01:21:00

 

Modacanvas’tan size ve sevdiklerinize özel en anlamlı hediyeler.

Resimlerinizi tablo yapıyoruz linkinden seçtiğiniz ölçüyü , bize gönderdiğiniz fotoğrafınızla tamamen bir sanat eserine dönüştürüyoruz.

 

Modacanvas.com siz değerli müşterilerine farklı hediye alternatiflerini bir araya getirerek sizi hediye arama derdinden kurtaran ve dolayısıyla zaman tasarrufu sağlayan, sektöründe güvenilir sanal alışveriş sitesidir. Yılbaşı hediyesi, sevgililer günü hediyesi, anneler günü hediyesi, babalar günü hediyesi gibi özel günlerde size ilginç bir alternatif sunarak  alabileceğiniz fiyatı en uygun ölçüdeki tabloyubulabilir, dolayısıyla site içerisinde kaybolmaz, alışverişinizi de kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

 

Size ürünlerimizi sadece satmakla kalmayıp, satış sonrasında karşılaştığınız her türlü sorun ve şikayetinizle ilgilenmeyi taahhüt ediyoruz. Biliyoruz ki internet ortamında alışveriş yapmak çoğu insanın endişe ile yaklaştığı bir konu olmakta ve güven eksikliği hissetmekte. Firma olarak amacımız gerekli altyapımız ve güvenliğimiz ile müşterilerimize rahat bir alışveriş imkanı sunmak ve akıllarındaki soru işaretlerini yüzlerinde birer gülümsemeye çevirmektir.

Ürünlerimiz sadece web sitemiz üzerinden satışa sunulduğu gibi, toplu alımlar veya özel  siparişleriniz ile ilgili görüşmek için bizimle direkt iletişime geçebilirsiniz. 

0
0
0
Yorum Yaz